IPB

( | )

14 V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ιωνικός - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ, 32η αγωνιστική
V
thodoris
May 22 2008, 11:10 AM

Forum Maniac

Members
1,795
4-August 06
Έγινε μπλε ολόκληρη η Ελλάδα!!!!!
482

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ppppaaaassss ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!!!!!!ΘΑ ΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!!!!ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΛΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΗ 34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΦΙΕΣΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΟΛΟ laugh.gif

--------------------
ΚΑΙ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΑΣ!!!!

For Those About to ΠΑΣ I Salute You!!!!

O ΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΣ!!!BLUE VAYEROS-ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ FANS

Go to the top of the page

+Quote Post
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
May 22 2008, 01:57 PM

Forum Maniac

Members
5,161
6-September 03
6

Από τη στιγμή που ό πόλεμος δεν έχει τελειώσει να παλέψουμε εξαντλώντας όλα τα περιθώρια.....
Σε τέτοιες συνθήκες δεν χωρούν η λιγοψυχία και η απαισιοδοξία. Θα πρέπει από την πλευρά μας να βοηθήσουμε την ομάδα με όποιον τρόπο μπορούμε για να καταφέρει το στόχο της ανόδου, έτσι ώστε να μην υπάρχει περίπτωση στο τέλος να έχουμε την παραμικρή τύψη ότι κάτι δεν κάναμε καλά.

Ο Ιωινκός είναι για μένα η μητέρα των μαχών και φυσικά σε μια τέτοια μάχη δεν θέλω σε καμμιά περίπτωση να είναι καθισμένος σε καναπέ.... Έτσι θα πρέπει να σκεφτόμαστε όλοι μας αν θέλουμε να λεγόμαστε Blue Vayeros...... Στην Νίκαια την Κυριακή θα πάμε για 2 αποτελέσματα (νίκη-ισοπαλία) διατηρώντας έτσι την τύχη της ανόδου στα χέρια μας..... και όχι στα αποτελέσματα των άλλων ομάδων.......

Ο σύνδεσμος είναι ανοιχτός, η πολιτισιτκή περιήγηση υπάρχει, όσοι πιστοί προσέλθετε.... Οι οπαδοί φαίνονται στα δύσκολα, στα εύκολα μπάινουν μπροστά οι μοδάτοι, οι εφετζήδες που δεν έχουν καμιά σχέση με το σύνδεσμό μας.....

Θα πάω στη Νίκαια με θετική σκέψη για το διπλό

+Quote Post
PASoles
May 22 2008, 02:05 PM

Forum Maniac

Members
1,190
9-September 03
ΟΠΟΥ ΓΗΣ ΚΑΙ ΠΑΤΡΙΣ
27

Όλοι μας πικραμένοι είμαστε αλλά ο Χριστόδουλος έδειξε και πάλι τον δρόμο. Γι΄αυτό είναι στέλεχος....

Ο Ιωινκός είναι για μένα η μητέρα των μαχών και φυσικά σε μια τέτοια μάχη δεν θέλω σε καμμιά περίπτωση να είναι καθισμένος σε καναπέ.... Έτσι θα πρέπει να σκεφτόμαστε όλοι μας αν θέλουμε να λεγόμαστε Blue Vayeros...... Στην Νίκαια την Κυριακή θα πάμε για 2 αποτελέσματα (νίκη-ισοπαλία) διατηρώντας έτσι την τύχη της ανόδου στα χέρια μας..... και όχι στα αποτελέσματα των άλλων ομάδων.......

Ο σύνδεσμος είναι ανοιχτός, η πολιτισιτκή περιήγηση υπάρχει, όσοι πιστοί προσέλθετε.... Οι οπαδοί φαίνονται στα δύσκολα, στα εύκολα μπάινουν μπροστά οι μοδάτοι, οι εφετζήδες που δεν έχουν καμιά σχέση με το σύνδεσμό μας.....

Θα πάω στη Νίκαια με θετική σκέψη για το διπλό

Υ.Γ Θείο, μην παρασυρθείς από αυτά που γράφω. ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΩΡΑ!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΧΑΡΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ
ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑ Σ' ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟ
ΕΝΑ ΜΟΝΑΧΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ
Ω ΠΑΣ ΟΛΕ ΣΕ ΑΓΑΠΩ

+Quote Post
ppppaaaassss
May 22 2008, 02:44 PM

Forum Maniac

Members
55,737
4-March 07
1,288

Γίνεται να καταργηθεί σε τούτη την εβδομάδα, η Παρασκευή και το Σάββατο?
Να ξημερώσει αύριο Κυριακή και να ξεκινήσω το πρωί για Νίκαια?

--------------------
ΚΟΚΚΙΝΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ - ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΑ ΦΑΝΕΛΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ....ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ Σ`ΑΛΛΑ ΓΗΠΕΔΑ...ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΛΕ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΤΙΝΟΥΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ!!!

+Quote Post
ser
May 22 2008, 03:47 PM

Forum Maniac

Members
686
8-May 08
1,723

Ωραίοι μου συμφωνώ απόλυτα με όλες τις παραπάνω τοποθετήσεις σας. Έχω τοποθετηθεί για τη στάση των φιλάθλων μας πριν από το παιχνίδι στο Χαιδάρι. Δεν πρέπει να δώσουμε λαβή στο τέλος να ειπωθεί κάτι σε βάρος μας. Και σίγουρα αυτό που λέει ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ότι στον απολογισμό να μην έχουμε εμείς οι ίδιοι να μας χρεώσουμε κάτι είναι απόλυτα σωστό. Απλά υπήρχε περίπτωση να μην υπάρχουμε στη Νίκαια; Καμία. Δεν θα λέμε τα αυτονόητα...Αν κάτι λέγεται εδώ στον καφενέ ως καλόπιστο θέλω να πιστεύω ότι είναι. Καμιά φορά παρορμητικά ή και άδικα λέγονται διάφορα.. Όχι όμως κακόβουλα. Είμαι νέος θαμώνας στο μαγαζί και στο παρελθόν διάβαζα πραγματα που τουλάχιστον διαφωνούσα. Όμως κανένας σας και είμαι βέβαιος, δεν επιθυμεί το κακό της ομάδας...Μέσα από συζητήσεις πάντα κάτι βγαίνει και σίγουρα μετά τον κονιαρχτό η σκόνη κάθεται..Και κάθεται γιατί υπάρχουν λόγοι σαν αυτοί που ποστάρατε πιό πάνω ( δε θα αναφερθώ σε κάποιον ιδιαίτερα για να μη θεωρηθεί γλοίώδες ) που τη σκόνη την καθίζουν σαν τη βροχή...Αιντε και μιας είπα για βροχή καταιγίδα θα είμαστε όλοι μας την Κυριακή..Κάπου πρέπει να ξεσπάσει...Ας μαζέψουν οι Νικαιώτες τον τραχανά!!

+Quote Post
EKAB-PAS
May 22 2008, 05:27 PM

Advanced

Members
129
28-March 08
1,668

ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΕΛΠΙΖΩΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟΥΣ BLUEVAYEROS.........

+Quote Post
pantelis
May 22 2008, 05:48 PM

Forum Maniac

Members
651
19-December 04
210

QUOTE(EKAB-PAS @ May 22 2008, 06:27 PM) *
ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΕΛΠΙΖΩΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΛΕΓΟΜΑΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΗΚΩ ΣΤΟΥΣ BLUEVAYEROS.........

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ....

--------------------
...BLUE VAYEROS ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...

BLUE VAYEROS PANORMOU CLUB!

+Quote Post
my8os
May 22 2008, 06:07 PM

Forum Maniac

Members
855
31-January 07
1,238

Παιδιά το παιχνίδι είναι στάνταρντ ΔΙΠΛΟ.

+Quote Post
rebel
May 22 2008, 06:48 PM

Forum Maniac

Members
669
11-October 05
ΓΙΑΝΝΙΝΑ
339

QUOTE(my8os @ May 22 2008, 07:07 PM) *
Παιδιά το παιχνίδι είναι στάνταρντ ΔΙΠΛΟ.

EXOYME BAPEΘΕΙ ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΙΠΛΑ ΦΕΤΟΣ...

--------------------
ΠΑΣ ΚΛΑΡΙΝΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΚΑΙ ΧΥΝΩ

ΓΙΑ ΚΛΑΡΙΝΑ ΜΠΕΧΟ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ!!!

+Quote Post
Friedman.9
May 22 2008, 07:03 PM

Advanced

Members
63
18-March 08
ΒΥΡΟΝAS
1,655

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΔΙΠΛΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΑΡΩΝ!
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΞΗ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ...ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΟΠΑΔΟΙ...ΦΙΛΕ PASSS
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!
ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ...ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΝΩ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ-

ΔΕΝ Σ'ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ!!!
ΠΑΣ ΟΛΕ!

--------------------
ΕΦΥΓΕΣ ΡΕ ΣΕ ΝΙΚΗΣΑΜΕ

ΟΛΟΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

+Quote Post
ppppaaaassss
May 23 2008, 01:49 AM

Forum Maniac

Members
55,737
4-March 07
1,288

QUOTE(Friedman.9 @ May 22 2008, 08:03 PM) *
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΟΠΑΔΟΙ...ΦΙΛΕ PASSS
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!
ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΕΡΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ...

Ως οργανωμένος οπαδός Βlue Vayeros που είμαι, μόνο αισιοδοξία πρέπει να με διακατέχει.
Και στις χαρές, μα και στις λύπες....εκεί....
Στα δύσκολα όμως πρέπει να είμαστε δυο φορές εκεί.....
Δεν θα αναλυθώ περισσότερο στα των φιλάθλων - οπαδών και οργανωμένων οπαδών, γιατί θα γράψω κανα δυο σελίδες πάλι......
Τελειώνοντας το θέμα θα πω, πως πρέπει να είμαστε αισιόδοξοι και με πάθος, δύναμη και φωνή, να πάμε για θετικό αποτέλεσμα (διπλό) μεθαύριο στην Νίκαια με τον Ιωνικό.

Ναι φίλε Friedman.9 θα υπάρχουν μπλουζάκια - κασκόλ και στον αγώνα της Κυριακής.....

**Μία μου παρατήρηση στον αγώνα με το Χαιδάρι, παρατήρησα και μέτρησα 14 άτομα (φιλάθλους) που φορούσαν κόκκινα μπλουζάκια!! Μα καλά βόλτα στην εξοχή πάνε? Δεν τους αρέσει να φαίνεται η κερκίδα μας όλη μπλέ? Δεν είχαν κάποιο μπλε η'' σιέλ μπλουζάκι η'' έστω άσπρο να φορέσουν?
Μήπως είμαι υπερβολικός?
Τέλος πάντων, και σ`αυτό το θέμα δεν το συνεχίζω, γιατί πάλι πολλά θα γράψω....

Την Τετάρτη λύπη και την Κυριακή χαρά!
Όλοι την Κυριακή στην Νίκαια.

ΒLUE VAYEROS
ΔΕ Σ`ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ

--------------------
ΚΟΚΚΙΝΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ - ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΚΙΤΡΙΝΑ ΦΑΝΕΛΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ....ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ, ΝΑ ΠΑΤΕ Σ`ΑΛΛΑ ΓΗΠΕΔΑ...ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΛΕ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ!!!

+Quote Post
ΦΑΝΤΟΜΑΣ
May 23 2008, 02:09 AM

Advanced

Members
72
24-April 08
1,705

ΠΑΙΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,...ΚΕΦΑΛΙΑ ΨΗΛΑ ΡΕ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΟΥ ΠΥΡΡΟΥ...ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΜΕΙΟ !!!!!ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΡΕ....ΕΔΩ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΤΑΜΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΕΝΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΠΡΩΤΑ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ....ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ.....................Η ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΑΣΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΠΑΣ ΑΝΤΕ ΜΩΡΕ ΟΝΕΙΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+Quote Post
giorgos
May 23 2008, 08:54 AM

Forum Maniac

Members
9,420
6-September 03
5

Χθές βράδυ σε εστιατόριο στην περιοχή της νίκαιας ο προπονητής του ιωνικού παρέθεσε γεύμα στους παίκτες του ενόψει του κρίσιμου παιχνιδιού που ακολουθεί την Κυριακή.
Εκεί βρέθηκαν καί μέλη της διοίκησης κανελλάκη αλλά καί αρκετοί φίλαθλοι!!!!!!!!!!! του ιωνικού.
Τον λόγο πήρε ο κόουτς του ιωνικού όπου με τα "λεγόμενα" του προσπάθησε να φανατίσει τους παίκτες του λέγοντας διάφορους "χαρακτηρισμούς" για την ομάδα μας, το μόνο που κατάφερε ήταν να φωνάξουν κάποια συνθήματα οι οπαδοί του ιωνικού αλλά καί να
ΠΟΡΩΣΕΙ αφάνταστα τους τρείς ΠΑΣΟΛΕΔΕΣ που βρισκόταν στο ίδιο μαγαζί.
ΘΕΛΩ καί ΠΙΣΤΕΥΩ ότι την απάντηση θα την δώσουν οι δικοί μας παίκτες την Κυριακή στον αναστόπουλο για αυτά που είπε.

+Quote Post
ppppaaaassss
May 23 2008, 01:20 PM

Forum Maniac

Members
55,737
4-March 07
1,288

Πριν από λίγο μπήκα από περιέργεια στο site του Ιωνικού WWW.RANGERS.GR.
Τι κατάλαβα?
1ον. Πως oι βρισιές τους πάνε σύννεφο!!!
2ον. Πως έχουν κι αυτοί προβλήματα, αλλά τα έχουν κάνει στην άκρη, ειδικά γι αυτόν τον αγώνα με εμάς. Τον βλέπουν ως τον αγώνα της χρονιάς, ως τελικό.
3ον. Πως μας ειρωνεύονται και πως μας περιμένουν για να μας περιποιηθούν καταλλήλως.
4ον. Πως έχουν συσπειρωθεί, κινητοποιηθεί, πως θα έχουν κόσμο την Κυριακή, πως ήδη άρχισε η πώληση των εισιτηρίων τους, πουλώντας χθες 600 από αυτά από τους RANGERS μόνο και πως έως το Σάββατο θα έχουν πουληθεί όλα.
5ον. Πως θα πέσει πολύ πέτρα, να φυλαγώμαστε και να πάρουμε και κράνη μαζί μας.
6ον. Πως θα μας κερδίσουν σίγουρα.
7ον. Πως με πόρωσαν, κι αν ήθελα να πάω στην Νίκαια δύο φορές, τώρα θέλω δώδεκα και πως δεν βλέπω την ώρα που θα πάω
8ον. ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ.....

BLUE VAYEROS
ΔΕ Σ`ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ

--------------------

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ!!!

+Quote Post
giorgos
May 23 2008, 01:29 PM

Forum Maniac

Members
9,420
6-September 03
5

GOALDAY

ΙΩΝΙΚΟΣ:
Ξεσηκωμός
Η επάνοδος του Ιωνικού κρίνεται από το παιχνίδι της Κυριακής με τον ΠΑΣ Γιάννινα και ήδη στη Νίκαια επικρατεί ξεσηκωμός. Στις τάξεις των φιλάθλων υπάρχει κινητοποίηση, η διοίκηση έκανε κάλεσμα, στους παίκτες επανήλθε η ψυχολογία μετά και το μεγάλο πριμ ανόδου που έταξε ο Χρήστος Κανελλάκης. Χθες το βράδυ όλοι οι ποδοσφαιριστές γευμάτησαν μαζί.

+Quote Post

14 V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
()

: · ·

· · ·

: 14th August 2022 - 03:07 PM